Możesz też zadzwonić do nas na numer 514 689 223 lub zamówić połączenie na później.

Pracownia Suknie i Welony:

salon sukni ślubnych Warszawa 1

Suknie i Welony to warszawska marka sukien ślubnych. Naszą główną ideą jest tworzenie zwiewnych, delikatnych i naturalnych kreacji, których wyjątkowość tkwi w prostocie i detalu. To nie jest typowy salon sukni ślubnych. U nas nie będzie zadęcia.

Dziewczyny, dla których szyjemy sukienki to kobiety delikatne, ale jednocześnie odważne. Nie boją się prostych rozwiązań, ponieważ wiedzą, że to właśnie w nich drzemie największe piękno i klasa.

Szyjemy suknie na miarę, dopasowane do potrzeb Klientek i ich sylwetki. Preferujemy delikatne, zwiewne kroje, dzięki którym w dniu ślubu Panny Młode czują się lekko i swobodnie.

Siła projektów Sukni i Welonów tkwi w precyzyjnym kroju, wykończeniu, detalu, ale również odcieniu materiału. Nie znajdziecie u nas sukni śnieżnobiałej, tylko łamaną biel, subtelne odcienie ecru oraz kremu.

salon sukni ślubnych Warszawa 2
pracownia sukni ślubnych Warszawa 1

Nasze klientki często przychodzą do nas ze swoimi pomysłami na suknie ślubną. Czas realizacji to od jednego do trzech miesięcy.

Z reguły spotykamy się czterokrotnie. Pierwszy raz, kiedy odwiedzasz nasz w atelier i decydujesz się na finalny wybór. Potem spotkamy się zwykle jeszcze dwa razy na przymiarkę. Wreszcie nadchodzi ostateczne spotkanie – odbiór sukni! Temu dniu częstu towarzyszy dużo pozytywnych emocji.

Wszystko zaczyna się jednak od pierwszego spotkania w atelier, podczas którego będziesz mogła obejrzeć naszą kolekcję i przymierzyć sukienki. 

Pod jakim adresem znajduje się atelier Suknie i Welony?

Atelier mieści się przy ul. Wilczej w Warszawie, niedaleko pl. Trzech Krzyży. Przy umawianiu spotkania przekażę Ci dokładny adres miejsca.

Jak przygotować się do spotkania?

Żeby spotkanie w atelier było maksymalnie udane, prosimy Klientki o odpowiednie przygotowanie się. 

Bardzo ważna jest bielizna. Polecamy szczególnie kolory jasne – cieliste, białe lub kremowe. Wiemy, że nie zawsze jest to możliwe, ale świetnie, jeśli będziesz mogła mieć ze sobą również buty (choćby podobne do tych, które planujesz mieć na swoim ślubie i weselu).

W obydwu przypadkach, chodzi o zapewnieniu Ci jak największego komfortu przy przymiarce sukni ślubnych. Setki spotkań z Klientkami nauczyły nas, że dobór cimnej bielizny może być rozpraszający, dlatego warto zaplanować to wcześniej. Zresztą będziemy miały dla Ciebie dużo więcej wskazówek.

Czy pierwsze spotkanie do czegoś zobowiązuje?

Absolutnie nie. Możesz przyjść i przymierzyć suknie, a decyzja co dalej zrobisz, należy do Ciebie.

Czy mogę zabrać osobę do towarzystwa?

Jak najbardziej, pomoc bliskiej osoby jest istotna przy ważnych decyzjach. Nie krępuj się zabrać kogo chcesz, jednak radzę nie więcej niż 3 osoby.

Jak inaczej mogę się skontaktować z salonem?

Chętnie porozmawiamy lub umówimy się na bezpośrednie spotkanie. Zadzwoń bezpośrednio pod numer +48 514 689 223, napisz na kontakt@suknieiwelony.pl lub na Messengerze. Jeśli wolisz, żebysmy do Ciebie oddzwonili, zostaw dane kontaktowe na i umów spotkanie w atelier.

W jakich godzinach można umówić się na spotkanie?

Termin spotkania ustalamy indywidualnie, starając dopasować się do Twoich potrzeb. Możemy umówić się w ciągu tygodnia lub w weekend.